Krótkie skurcze mięśni a niedoczynność tarczycy

Od ponad roku występują u mnie krotkie skurcze mięśni w nogach i dłoniach - takie ze noga lub dłoń wykonuje krótki ruch którego nie którego nie kontroluje lub po prostu mięsień spina sie na ułamek sekundy. Drżą mi także dłonie. Choruję na niedoczynność tarczycy, biorę regularnie tabletki z magnezem i potasem. Czy te skurcze są powiązane z niedoczynnością?

Szanowna Pani, jest to możliwe, ale dobrze by było gdyby udała się Pani do neurologa