Krótkotrwałe zawroty głowy

od kilku dni mam krótkotrwałe - trwające ok 3-5 sekund zawroty głowy. dziwne uczucie jak po alkoholu. Pojawiaja się nagle bez konkretnej przyczyny jak ide lub nawet soję.Pojawiaja się coraz częściej pierwszego dnia ok 3 razy w ciągu doby a teraz już nawet ok 7.Trudno powiedzieć co jest tego przyczyną. Nie miałam urazu głowy. Nie wiem czy przyczyna moze być pogoda albo anemia którą mam już od kilku lat.

Marta Mielniczuk

Witam,
Pani objawy mogą być wywołane przez różne czynniki, anemia może być jednym z nich. Wskazany byłoby podwyższenie poziomu hemoglobiny i zmierzenie ciśnienia, kiedy pojawią się zawroty. Jeśli problem nie ustąpi wskazana byłaby wizyta u lekarza i dalsza diagnostyka. Pozdrawiam