Krwawienia i silne zawroty głowy po kuracji Estitalopramem

Witam serdecznie, W poprzednim tygodniu skończyłam 4 letnią kurację Estitalopramem. Moim problemem była nerwica lękowa. Po odstawieniu leku, chyba trzeciego dnia dostałam silnych zawrotów głowy, oraz miałam silne wahania nastroju. Czwartego dnia pojawiło mi się dziwne plamienie (raz ciemnawy śluz, raz delikatne podkrwawianie) z dróg rodnych i trwa to praktycznie do dnia dzisiejszego tj. 3-4 dzień. Od kilku dni bolą mnie też piersi. Czy to może być objaw odstawienia leków?

Czy odstawianie leku było stopniowe pod kontrolą Pani lekarza psychiatry? Czy - oprócz farmakoterapii - przeszła Pani również psychoterapię, która jest niezbędna do zagwarantowNia trwałej poprawy zdrowia? Proponuję kontakt ze specjalistą, który prowadził Panią przez ostatnie 4 lata.