Krwawienia lub brązowe upławy po stosunkach oraz biegunki i silne bóle brzucha

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 21 lipca. Biorę tabletki antykoncepcyjne Midiana. 3 dni po okresie za każdym razem gdy współżyję z narzeczonym mam krwawienie lub brązowe upławy i tylko wtedy. Ostatnio ponadto od miesiąca mam problemy biegunka, silne bóle brzucha gdy tylko zjem coś ciężkostrawne. Już myślę czasem że mogę być w ciąży ale jak skoro okres był. Nie wiem co myśleć. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać test ciążowy aby wykluczyć ciążę. Prawdopodobnie jednak jest to związane z wahaniami hormonalnymi, stresem lub zmianą diety.