Krwawienia międzymiesiączkowe po cesarkach

witam jestem po dwóch cesarkach mam krwawienia miedzymiesiaczkowe .Okres trwa 4 ,5 dni pozniej przerwa z 5 dni i znowu krwawienia czasem sa tylko plamienia a czasem krew ze skrzepami bylam u ginekologa robilam usg mowilam o tym stwierdzil ze jest wszystko ksiazkowo jajniki tez i cytologia tez 1 grupa przepisala mi lisenelle ale jeszcze niebralam .Okres powinnam miec 10 stycznia a na dzien dzisiejszy mam krwawienia i pobolewa mnie brzuch i tak w kolo i tak jest co miesiac jestem 4 lata po cieciu.

sytuacja nie jest normalna, tak być nie powinno. wymaga Pani wykonania dokładnego USG, oceny blizny po cięciu, ocenę jamy macicy( czasem potrzeba wykonać c zabieg histeroskopii diagnostycznej).Tabletki pewnie wyregulują krwawienia ale nie stwierdzą co jest ich przyczyną.