Krwawienia po łyżeczkowaniu macicy

Dzień Dobry jestem tydzień po lyżeczkowaniu macicy ( resztki po poronieniu w 8 tygodniu ciąży). Mam lekkie krwawienia i chwilowe niewielkie bóle podbrzusza . Psychicznie czuje sie dobrze . chciallam sie dowiedziec czy moge juz wrocic do pracy pracuje w sklepie wiec jest to praca fizyczna . a drugie pytanie mam takie kiedy mozna zaczac wspolzycie z mezem jestesmy para aktywna seksualnie ale chcemy sie upewnic kiedy bezpieznie mozemy wrocic do normalnego zycia z góry dziekuje za odpowiedz .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Praca fizyczna nie jest wskazana dopóki nie ustaną plamienia. Podobna sprawa dotyczy stosunków. Wskazana jest przynajmniej miesięczna przerwa.