Krwawienia po zabiegu łyżeczkowania obumarłej ciąży

Witam.28.września miałam łyżeczkowanie po obumarłej ciąży.Dzis jest 12 dzien po tym zabiegu i tak od 4 dni co drógi dzień mam krwanienie brunatną krwią i czy to normalne? jeden dzien czysto a kolejny dzien krew normalne czy nie? dodam ze bolą mnie plecy bardzo
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Krwawienie po abrazji to częste powikłanie. Ważne jest także w jakiej fazie cyklu się Pani teraz znajduje. Jeżeli jednak objawy są niepokojące i sprawiają duży dyskomfort polecam konsultacje z ginekologiem.