Krwawienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych i wskazania do stosowania Belara

Witam od trzech miesiecy biore tabletki anty.Lesiplus. W pierwszym miesiącu krwawiłam przez cały blister, w drugim tydzien przed miesiączką pojawiło sie plamienie a w trzecim blistrze mam caly czas plamienia/krwawienia. Bylam u ginekologa i zapisał mi tabletki z wieksza iloscią hormonów jest to nowość na rynku Belara.. Czy mam zacząć je brać?

Milena Lubowicz

Od Pani zależy czy zdecyduje się je stosować. Być może inny skład tabletek spowoduje, że krwawień nie będzie.
Pozdrawiam