Krwawienia z nosa po uderzeniu w głowę

Dzień dobry, od pewnego czasu mam dość częste krawienie z nosa, które zaczeły występować po uderzeniu w głowę.Jestem senna i często zmęczona. Co to może być?

Proszę udać się do lekarza rodzinnego celem oceny stanu klinicznego oraz wykonania badan w tym układu krzepnięcia.On tez zaleci jeśli będzie taka potrzeba konsultacje specjalistyczna m.innymi .laryngologiczną z ocena splotu Kisselbacha.

Pozdrawiam cieplo