Krwawienie 10 dni po miesiączce

10 dni po miesiace znowu leci mi krew jest to czysta krew nie taka jak w czasie miesiaczki brzuch mnie nie boli tylko plecy leci oficie prosze mi doradzic co to moze byc mam 29 lat i nie rodzilam jeszcze moje miesiacznki sa regularne czy moze to byc poronienie
29 LAT ponad rok temu

można stawiac rozpoznania lekarskiego bez wnikliwej diagnostyki wykluczającej jakąkolwiek
ciążę czy inne patologie.Jednym słowem kompetentny specjalista na pewno poradzi sobie
bez problemów.