Krwawienie co 2 tygodnie

witam mam takie pytanie.. moja dziewczyna ma okres normalnie 1 w miesiacu.. ale co okolo 2 tygodnie tez tak krwawi przez czasami 2 lub 3 dni.. co to jest ? i z kim musze sie skontaktowac? jeden lekarz powiedzial ze blonka musi byc cieniutka i ona tak peka ? czy to prawda ? jak temu zarazic ? pozdrawiam Pawel

Małgorzata Panek

Bez badania ginekologicznego nie można ocenić przyczyny. Mogą być to krwawienia związane ze stosunkiem, ale także z zaburzeniami hormonalnymi m.in. krwawienia okołoowulacyjne( w środku cyklu).
Powinna udać się do ginekologa.
Pozdrawiam