Krwawienie i ból brzucha podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam ! Przyjmuję już tabletki anty od jakiś 4/5 miesięcy. Niestety wczoraj powinnam wziąć tabletkę ok godziny 23 a o niej zapomniałam i wzięłam dziś ok 18 minęło ponad 12 godzin ale jeszcze nie 24. Jestem w 2 tygodniu przyjmowania pigułek, dziś przy pominięciu tabletki dostałam krwawienia co prawda nie bardzo mocnego, ale łączącego się z bólem brzucha czy to normalne ? Dodam, że do stosunków dochodzi jednak mój partner nigdy nie "dochodzi" we mnie, tylko jakieś 11 dni temu wytrysnął wewnątrz
KOBIETA ponad rok temu

Brak przyjęcia tabletki w odpowiednim czasie skutkuje możliwością
krwawienia z odstawienia. Jednocześnie skuteczność działania antykoncepcyjnego
obniża się. Dolegliwości olowe wymagają diagnostyki-wizyta+USG dopochwowe.