Krwawienie i bóle podbrzusza po amputacji szyjki macicy

Witam 7 pazdziernika mialam amputacje szyjki macicy wszystko bylo ok minimalne plamienia w ciagu 3 pierwszych dni ....a teraz juz 2 tygodnie po zabiegu a znow zaczelam krwawic i nie na brazowo tylko na czerwono i mam lekkie bole na dole brzucha....wizyte mam za 2 tygodnie boje sie ze cos sie dzieje....Prosze o szybka odpowiedz

Wizyta u ginekologa najlepiej w ośrodku w którym miała Pani wykonany zabieg-w trakcie konsultacji badanie we wzierniku-ocena szyjki macicy po zabiegu i przyczyny krwawienia, być może będzie konieczne wykonanie USG dopochwowego.