Krwawienie i bolesność brzucha po zastosowaniu Clexane

Witam, niedawno skręciłam kostkę, została mi założona szyna gipsowa. Został mi także przepisany Clexane 40mg. Po zastrzyku bardzo boli mnie brzuch i pojawiło się krwawienie. Proszę o pomoc.

Sama bolesnośc miejsca wklucia jest mozliwa , jak różniez niewielkie pokrwawianie . Jeśli objawy będa Pania niepokoic , do rozważenia konsultacja lekarska