Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 5 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie i plamienie po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Witam, w maju 2013r odstawilam tabletki anty., ktore przyjmowałam 4 lata. Zaczęły sie nieregularne miesiączki, co nie było dla mnie zaskoczeniem. Niestety w grudniu 2013 po dzien dzisiejszy moje miesiaczkowanie nie ustępuje. Pojawił sie okres, czasami jest to duże krwawienie, czasami małe, bywają brązowe plamienia gęste, czasami sa to plamienia rzadkie, tez brązowe i tak na przemian, jednego dnia jest krew, drugiego plamienie. Zdarzał sie tydzień przerwy i ponownie przechodziłam przez to samo.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy