Krwawienie i żółte plamienia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i wystąpiło krwawienie z odstawienia takie jak zawsze.Minęły 2tyg od zaprzestania spożywania tabletek.Od kilku dni występuje dość gęsta, żółtawa wydzielina, bezwonna, w średniej ilości.Podobny śluz występował podczas brania tabletek. Dodatkowo pojawiła się wysypka (możliwe, że skutek alergii na kocią sierść-miałam z kotami styczność), czuje się senna, osłabiona. Sex uprawiałam w prezerwatywie dzień przed krwawieniem. Czy mam powody do obaw?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Raczej nie, choć nie mogę wykluczyć wahań hormonalnych.