Krwawienie jako efekt uboczny tabletek Vibin Mini

Dzien dobry. Jestem w trakcie stosowania pierwszego blistra vibin mini (10 dzień) i nadal zdarzają mi się krwawienia jakby miesiączka trwała juz 10 dzień. Czy to jakiś efekt uboczny tabletek? Przeczytałam ulotkę, ale nie znalazłam objawów pasujących do moich. Zastanawiam się czy to jest cos normalnego. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi ię coś takiego. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to jak najbardziej możliwe w początkowym okresie antykoncepcji.