Krwawienie miesiączkowe a podejrzenie pustego jaja płodowego

16.04 mialam ostatni okres chodzilam do lekarza ale widzial pusto w macicy poszlam do drugiego dal mi na badanieb-hcg 27 maja wyszlo 293,1 mlu/ml ,8 czerwc poszlam bo zaczelam krwawic robil mi usg ale nie byl pewny ze jelita zakrywaja a powiedzial ze moze byc puste jajo ,ale mi normalnie leci okres prosze o rade co najepiej robic chce poczekac i isc na usg czy w macicy jest czysto czy moge tak zrobic prosze o rade z gory dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Można tak postąpić. Tylko badanie gibekologiczne może wyjaśnić obecną sprawę.