Krwawienie okołoowulacyjne u 31-latki

Witam, mam 31lat,od zawsze mam problem z miesiączką, która wygląda całkiem normalnie trwa do 3 dni (w latach nastoletnich do 5) potem przerwa i regularnie w każdym cyklu w 9dniu występuje krwawienie, czasem jest ze śluzem, czasem ma bardzo ciemny kolor albo blado rożowy, nie jest to plamienie całodniowe tylko jakby jedno razowo się "wylewa"Czasem też są skrzepy. Gin.twierdzą że to krw.okołoowulacyjne. Ze wzgl. Na starania o ciąze Mialam szereg badań hsg, kolposkopie, wszyst.bad.horm.wszst.ok

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W celu oceny zbieżności krwawienia z owulacją można wykonać w ciągu kolejnych dni cyklu USG oceniające dojrzewanie i pękanie pęcherzyka oraz badania hormonalne. Więcej informacji powinna Pani uzyskać od lekarza prowadzącego.