Krwawienie po 2 tygodniach od usunięcia macicy

Minelo dwa tygodnie od czasu operacji usuniecia macicy od tygodnia saczy sie z rany krew z osoczem .Na ostatniej kontroli lekarz zrobil mala dziurke wy wycisnac te plyny ale nadal sie saczy .Martwie sie bo niby rana w srodku goi sie dobrze na zewnatrz tez a saczenie jest nadal .Czy to normalne

Szanowna Pani, jest to prawidłowy obraz, jednakże warto udać się do ginekologa na kontrolę