Krwawienie po łyżeczkowaniu po cesarskim cięciu

witam serdecznie. Jestem 5 miesięcy po porodzie- cesarskie ciecie. Od trzech tygodni miałam krwawienie dwa dni temu bardzo bardzo mocne i znalazłam się w szpitalu gdzie od razu zrobiono mi łyżeczkowanie. Następnego dnia wyszłam do domu z zaleceniem przyjmowania Tardyferon i Amotaks. Niestety nadal mam krwawienia. Jeśli to normalne to ile czasu one mogą trwać. Krwawienie jest w takie jak w okresie miesiączki.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy takie nie powinny utrzymywać się dłużej niż tydzień, jeżeli jednak by tak było a będą się one widocznie zmniejszać nie ma powodów do obaw. Brak poprawy po 10-14 dniach będzie wskazaniem do kontroli bezpośredniej.