Krwawienie po pominięciu tabletek antykoncepcyjnych a 7-dniowa przerwa

Witam, zwracam sie z prosba o szybka odpowiedz, biore tabletki od poltora roku, midiana, wyjechalam z kraju i zapomnialam moich tabletek, bylam po 8 dniach zazywania tabletek, jednak w 2 dniu nie brania ich pojawilo sie mocne krawienie, tabletki dostalam spowrotem,ale mam zrobic teraz 7dniowa przerwe czy.. dalej brac cale opakownie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Należy przyjąć tabletki bez robienia przerwy. Należy jednak pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu w tym cyklu.