Krwawienie po przyjmowaniu tabletek Vibramycin-D

mam problem,otoz bylam u ginekologa ktory przepisal mi tabletki VIBRAMYCIN D(male problemy) po uzyciu 5 sztuk zaczelam krwawic , czy to powazny problem ?Dodam ze jestem osoba nerwowa i czesto przez nerwy boli mnie brzuch, tabletki mialam przepisane na jajniki i bralam 1×1przerwalam branie a krwawie juz 5 dni a lekarz mowi ze to w porzadku,

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie krwawienie jest wynikiem infekcji na którą zalecony został antybiotyk.