Krwawienie po rozciągnięciu błony dziewiczej przez lekarza

lekarz rozciągał mi błonę dziewiczą i po tym wystąpiło krwawienie? czy doszło do przerwania błony, czy raczej jest to normalne zjawisko? jak długo taki krwawienie się utrzymuje? zaznaczam, ze lekarz stwierdził, ze wszystko jest ok, ale ja nie dopytałam sie o to krwawienie, bo chyba sie go nie spodziewałam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Krwawienie powinno ustąpić w ciągu kilku - kilkunastu godzin.