Krwawienie po stosowaniu tabletki Levonelle
29 listopada wzięłam tabletkę (chyba) Levonelle, po 3-4 dniach pojawiło się krwawienie, które trwało ok 3 tygodnie. W między czasie poszłam do Pani ginekolog, która zleciła mi badania laboratoryjnie oraz usg transvaginalne (w 5-10 dniu cyklu, co wypadło akurat na krwawienie), którego nie zrobiłam. Kiedy teraz powinnam zrobić badanie usg?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. USG powinna Pani wykonać w jak najkrótszym czasie. Najlepiej zaraz po zakończeniu plamienia. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub nieprawidłowościami w obrębie narządu rodnego.