Krwawienie po stosunku oraz mdłości i wymioty

Witam współżyliśmy z dziewczyną dokładnie miesiąc temu, ja miałem prezerwatywę i nawet następnego dnia zauważyliśmy że ma ona lekkie krwawienie mimo że była po okresie. Teraz po miesiącu okres jej się spóźnia, ma mdłości i wymioty. Ważną kwestią może być to, że przyjmuje silne leki na serce oraz przez ostatnie dni miała problemy ze zdrowiem i nadal ma poza tym podczas stosunku nie kończyłem w niej. Czy jest możliwość ciązy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć ciąży, jednak wspomniane objawy mogą wynikać ze wspomnianych dolegliwości.