Krwawienie po tabletce EllaOne

Krwawienie po tabletce dzień po EllaOne Witam, 70h po stosunku wzięłam tabletkę dzień po od EllaOne (120h). Stosunek odbył się bez wytrysku, nie był to też przerywany bo się zabezpieczaliśmy, na chwilę zsunęła się prezerwatywa i dla pewności wzięłam tą tabletkę. Według kalendarzyka z aplikacji była to końcówka dni płodnych i chyba już po owulacji. 2 dni po przyjęciu tabletki wystąpiło krwawienie, bardzo bardzo skąpe. Myślałam że to okres ale nie wiem. Jest go bardzo mało i trwa już 5 dzień. Ma ten sam kolor co normalny okres. Co to może być?

Krwawienie jest wynikiem przyjęcia tabletki, w razie przedłużającego się krwawienia proszę udać się do ginekologa.