Krwawienie po tabletkach antykoncepcyjnych

Witam . Mam problem 4.12.13r zaczełam brac tabletki anty jednohormonalne odstawilam je 17.12.13r krwawilam dosc dlugo bo do 21.12.13 r po swietach spalam z partnerem kilkakrotnie i pękla nam prezerwatywa , ale nie skaczył we mnie dnia 1.01 spalismy bez zabezpieczenia i tez nie skaczył we mnie . kiedy powinnam dostac miesiaczke ? to juz 47 dni od ostatniej miesiaczki . I jakie jest ryzyko ciaży ? proszę o szybką odpowiedz :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno powiedzieć kiedy pojawi się miesiączka, gdyż możliwe są wahania hormonalne, które mogą spowodować brak okresu. Warto jednak pamiętać iż możliwa jest także ciąża.