Krwawienie po usunięciu ósemki

3ciego dnia po usunięciu ósemki zaczęła mi się sączyć z trgo miejsca krew. Nie są to jakieś ogromne ilości, ale czuję co to jakiś czas, szczególnie kiedy idę spać. Nie wydaje mi się to normalne- czy powinnam się jak najszybciej zgłosić do stomatologa czy poczekać kilka dni do wizyty i zdjęcia szwów?

Witam. Proszę zastosować opatrunek uciskowy z gazy na około 30 minut i ewentualnie zimny okład. Opatrunek po wyjęciu pokaże jak dużo tej krwi jest. Wizyta kontrolna nie zaszkodzi, doktor może usunąć przyczynę krwawienia i rozwieje wątpliwości. Pozdrawiam