Krwawienie po utracie dziecka a prawdopodobieństwo zajścia w kolejną ciążę

witam mam pytanie nie dawno stracilam dziecko krwawie jeszcze ale nie duzo wspozylam z chlopakiem jakie jest prawdopodobienstwo ze moglabym zajsc w ciaze prosze o szybka odpowiedz bardzo mi na tym zalezy zeby wiedziec

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie podanych informacji nie można w jakikolwiek sposób ocenić ryzyka ciąży, nie można jej na pewno wykluczyć.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę bezpośrednio po poronieniu jest znikoma, choć nie można tego wykluczyć.