Krwawienie po założeniu spirali

zalozylam spirale ,okres dostalam regularnie, tylko ze mam strasznie obfite krwawienia , a do tego to juz osmy dzien jak dlugo to jeszcze potrwa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest kontrola ginekologiczna. W trakcie stosowania antykoncepcji okres może w początkowych miesiącach być nieregularny i obfity jednak 8 dni obfitego krwawienia to dość długo.