Krwawienie po zastosowaniu tabletki 72 h po a powiększony węzeł chłonny i nudności

Witam. Po tabletce '72 po' ktora zostala przyjeta 3 godziny po stosunku w ktorym nie doszlo do wytrysku lecz byl peknieta prezerwatywa, dostalam krwawienia 8 dni po przyjeciu leku. Mam nieregularne miesiaczki zwykle trwajace ok 8 dni. To krwawienie trwalo 6 dni. Koncowka dosc skapa i koloru podchodzacego pod jasny braz. Po 3 dniach (dzis) od krwawienia, boli mnie wezel pod pacha i mam nudnosci. Czy moga to byc objawy ciazy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa.