Krwawienie podczas antykoncepcji doustnej spowodowane wysiłkiem fizycznym a możliwość ciąży

Witam, Od 8 miesiecy biore tabletki microgynon21. Biore je regularnie i nie pominelam ani jednej. Jednak przy 1 tabl ostatniego blistra ok godzine po przyjeciu tabletki mialam bardzo luzny stolec. Wiec zazylam tabletke z dodatkowego blistra zaraz po stolcu. W trakcie brania ok 12 tabletki mialam dosc mocne krwawienie, jednak bylo to spowodowane bardzo duzym wysilkiem fizycznym. Jestem w trakcie przerwy. Krwawienie dostalam planowo ale trwalo ono 1 dzien. Czy moge obawiac sie ciazy?

Milena Lubowicz

Prawdopodobieństwo ciąży jest znikome, gdyż z opisu wynika, że nie popełniła Pani błędu w przyjmowaniu tabletek.
Pozdrawiam