Krwawienie potem plamienie

Witam.
Mam taki problem. Dostałam miesiączkę w spodziewanym terminie. Trwała ona 2dni i była obfita. Potem na dzień wszystko ustało i teraz mam jakieś plamienie.

Dodam, że dzień przed spodziewaną miesiączka dźwigałam w pracy. Czy to może mieć wpływ na to? A może to coś innego? Nigdy tak nie miałam, dlatego proszę o poradę.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Dźwiganie raczej nie mogło wpłynąć na charakter miesiączki. Plamienie, które wystąpiło po dniu przerwy, to najpewniej po prostu dalszy ciąg krwawienia miesiączkowego. Póki co, nie musi Pani niepokoić się tą zmianą. Jeśli kolejne miesiączki również będą miały zmienną długość i nasilenie, to proszę udać się do lekarza (konieczna może być diagnostyka hormonalna).
Pozdrawiam!