Krwawienie z dróg rodnych po siłowni

Witam. Jestem 6 miesięcy po porodzie. Tydzień temu zaczęłam chodzić na siłownię i za każdym razem po siłowni mam lekkie krwawienie z dróg rodnych. Krwawienie potrafi sie utrzymywać 12h a nawet do 20 h po wysiłku. Biorę również od tygodnia Vibin mini. Nie karmię piersią (przestałam karmić 4 miesiące po porodzie). Ostatnią miesiączkę miałam 22.03.2015. Czy powinnam się tym krwawieniem niepokoić?

Małgorzata Panek

Może to wynikać z zaburzeń hormonalnych. Należałoby wykonać USG narządu rodnego, aby wykluczyć przerost endometrium. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam