Krwawienie z odbytu a możliwe przyczyny

Dzisiaj rano po wypróżnieniu się zauważyłam na papierze krew. Zdziwiłam się bardzo, ponieważ nigdy wcześniej nie przytrafiło mi się coś takiego (pomijając parę razy, kiedy krwawienie z odbytu pojawiało się podczas miesiączki). Powinnam udać się z tym do lekarza? Jestem młodą osobą, jak na takie objawy, za parę miesięcy ukończe 18 lat.

Małgorzata Panek

Wskazana byłaby anoskopia. Proszę udać się do poradni chirurgicznej lub proktologicznej.
Pozdrawiam