Krwawienie z odbytu i cysta w pęcherzu

Witam,mój mąż ma 25 lat i 5 lat temu wykryto u niego cystę(ureterocele) w pęcherzu. Miał być poddany zabiegowi,ale niestety do niego nie doszło.W obecnej chwili nie raz boli go brzuch oraz podczas załątwiania się leci mu z odbytu krew,proszę o pomoc,co to może być i czy krwawienia mają związek z cystą? pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej możliwe jest iż krwawienie ma związek z tym problemem. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do urolog oraz wykonać USG.