Krwawienie z pochwy po miesiączce u 19-latki

Witam, Mam problem z krwawieniem z pochwy po miesiączce. Ostatnią miesiączkę miałam 11.01 do 17.01 i wszystko przebiegało poprawnie. Jak zwykle bolało mnie podbrzusze, miałam nabrzmiałe piersi. Jestem nastolatką w okresie dojrzewania. Mam chłopaka, z którym uprawiamy seks, jednak zabezpieczamy się prezerwatywą. Nigdy nie pękła, chłopak nie dopuszcza do sytuacji, w której mógłby we mnie skończyć nawet w prezerwatywie. Nie stosuję antykoncepcji hormonalnej, jednak kiedyś miałam bardzo nieregularne miesiączki. Problem w tym, że dzisiaj zaczęła mi lecieć krew z pochwy i zaczęło boleć mnie podbrzusze, a następną miesiączkę mam mieć za 17 dni. Owulacja przypada na 30.01. Co może być przyczyną? Proszę o poradę. Pozdrawiam.

Szanowna Pani, nieprawidłowe krwawienia zdarzają się w Pani wieku, jednakże zalecam wizytę u ginekologa