Krwawienie ze skrzepami miesiąc po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie. Mam taki pytanie dostałam miesiączkę czy krwawienie z odstawienia tabletek. Już ponad miesiąc temu przerwałam tabletki i wczoraj dostałam miesiączkę lub krwawienie z odstawienia. Krwawienie jest mniejsze i dalej zastanawiam się, czy to normalne krwawienie (Miesiączka) czy dalej krwawienie z odstawienia. A jeszcze do tego są dziwne skrzepy, które zauważyłam po zmianie podpaski na czystą. I się obawiam, czy to groźne wizytę dopiero w nowym roku.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Warto jednak wspomnieć o tym, że może być to związane także z nieprawidłowościami w obrębie narządu rodnego.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proszę udać się na wizytę. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.