Krwiaczki na policzkach i głowie u 15-miesięcznego dziecka

witam mam syna 15 miesiecznego i od jakiegos miesiaca gdy dluzej placze robia mu sie na buzi glowie i uszach takie mini krwiaczki wygladaja jak pieprzyki po 2 dniach roba sie bledsze i w koncu po 4 dniach znikaja .robilam badania krwi morf.wyszla dobrze .co to moze byc?

Małgorzata Panek

Są to zmiany związane z nadmiernym ciśnieniem w naczyniach związanych z płaczem. Słabe naczynka pękają, stąd zmiany. Zmiany te powinny zaniknąć. W razie wątpliwości proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam