krwiak

Witam, byłam na USG, 6 tydzień i 3 dzień ale niedaleko zarodka znalazł się krwiak taki 1,4cm Dostałam ***** (lek podtrzymujący ciążę) pod język ale chodzę normalnie do pracy, nie mam plamień brzuch mnie nie boli.. Czy mam się martwić..??

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Nierzadko krwiak taki wchłania się i w dalszych etapach ciąży staje się niewidoczny. Nie powinna Pani nadmiernie się martwić. Może Pani jedynie bardziej się oszczędzać, więcej wypoczywać. Pozdrawiam!