Krwiak i krwawienie w 16 tygodniu ciąży

Jestem w 16tyg ciąży. Od 2ch tyg mam krwawienia. Byłam w szpitalu lekarze powiedzieli, że zrobił mi się krwiak, że dziecku nic nie zagraża, ale jednak mam obawy. Bardzo się denerwuje bo nie wiem co mam robić. Biorę tabletki na podtrzymanie ciąży, leże, ale to nie ustępuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ginekolog po bezpośrednim zbadaniu tak twierdzi nie mam podstaw aby to negować. Warto jednak zaznaczyć iż musi Pani jak najwięcej odpoczywać i leżeć.