Krwiak na penisie

Od jakiś dwóch lat mam czerwone plamy na żołędzi. Po każdym stosunku robią się bardziej czerwone przez podrażnienie (?). A ostatnim razem zrobił mi się taki krwiak jak na zdjęciu. Nie uderzyłem o nic, po prostu czerwona plama zmieniła się w krwiaczek. Co to może być? Grzybica? Posmarowałem C*** 1%, co robić dalej? Przy dotyku tego krwiaka czuję taki lekki ból, co uniemożliwia stosunek. www.imagic.pl/files/view/19856/DSC01654p.JPG

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

Zmiany te nie odpowiadają zakażeniu grzybiczemu.

Ze względu na długotrwały okres utrzymywania się zmian, namawiałabym na zgłoszenie się do dużego ośrodka dermatologicznego, który wykonuje badania histopatologiczne. Myślę, że niezbędne jest pobranie małej próbki (zwykle ok. 3-4 mm) do badania pod mikroskopem.

Zmiany te należałoby różnicować z chorobą Bowena w pierwszej kolejności, ale także z łuszczycą i liszajem płaskim (nie wiem, czy takie choroby występują u kogoś z Pana rodziny).

Pozdrawiam