Krwiak podpaznokciowy od 5. tygodni

Witam. Od 5 tygodni mam krwiak podpaznokciowy dużego palca stopy, który nie wchłania się. Nie toważyszy mu ból. ani dyskomfort. Nie zauważyłem by paznokieć miał 'zejść'. Czy po tak długim czasie można tą krew usunąć? czy samo przebicie wystarczy? Pozdrawiam. Bartosz

Milena Lubowicz

Proponuję konsultację z chirurgiem, który oceni czy można coś zrobić w obecnym stadium.
Pozdrawiam