Krwiomocz przy nowotworze złośliwym prostaty

Od trzech lat leczę się na nowotwór złośliwy prostaty (PSA pow. 30),przeszedłem brachyterapię, radioterapię a teraz co trzy miesiące przyjmuję Diphereline SR 11,25 mg, ostatnie PSA 0.012. Od jakiegoś czasu w kilku ostatnich badaniach krwi pojawiły się erytrocyty w ostatnim badaniu 4,39. Przechodziłem badania USG pęcherza i nerek i na ostatnim stwierdzono cyt. " obie nerki w normie,z torbielkami zatokowymi,bez złogów i bez poszerzenia ukm-ów,pęch. mocz. i grucz.krok. w normie"Skąd krwinkomocz?

Lek. Artur Jeliński Urolog

W przebiegu tej choroby oraz po RTG terapii moze dojsco krwinko jaki krwiomoczu,nie ste to cos nadzwyczajnego czasmi pacientwi wypisajue sie lek p.zaplny