Krwotoczna, powiększająca się torbiel na jajniku

Mam problem z torbielami jajnikow, na lewym torbiel krwotoczna na prawym powiekszajaca sie 7 cm torbiel-do wyciecia, moj okres spoznil sie 3dni i mial dziwny przebieg, przed bylo duzo bialego sluzu, potem 2 dni sluz z krwia 3 dnia w nocy duzo krwi a 4 dzien tylko brazowy sluz, piersi przed okresem mialam nabrzmiale i bolace, teraz po juz nie bola ale nadal sa powiekszone, naczytalam sie ze moga to byc objawy ciazy?2tyg temu uprawialam tylko petting raczej nie bylo bezposredniego kontaktu spermy

Marta Mielniczuk

Jeśli obawia się Pani, że może być Pani w ciąży, sugeruję wykonanie testu ciążowego. Pozdrawiam.