Krwotoczne zapalenie żołądka a rak

Witam Jezeli mialam kiedys nadzerki krwotoczne a pozniej po kilku latach wymiotowalam.krwia od lekow przeciwbolowych -krwotoczne zapalenie zoladka Tak teraz gdzie nadal musze brac przeciwbolowe biore zawsze oslonowe typu ortanol max pojawila sie zgaga i boje sie powtorki czt znowu powinnam zrobic gastroskopie jesli oprocz zgagi nie mam zadnych innych objawow ale bardzo sie boje moj ojciec zmarl na raka wycieli mu zoladek ja natomiast z powodu przewleklego bolu biore przeciwbolowe ciagle poltram

Małgorzata Panek

W związku z obciążeniem rodzinnym konieczna w takim przypadku jest opieka specjalisty.
Proszę udać sięodo gasyrologa lub lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam