Krwotoki z nosa przy odchudzaniu

Witam:) Mam na imię Angelika. Mam 11 lat, mój wzrost wynosi 153cm i ważę 41kg:( Często biegałam ale przerwałam (uwielbiam sport). Samopoczucie mam dobre, ale niekiedy z nosa leci mi krew bez przyczyny. Nie przyjmuję żadnych leków. Nie wykonywałam żadnych badań. Bardzo lubię słodycze i niezbyt jem pożywne dania. Nie lubię warzyw. Prawie nie jem żadnych zup. W ogóle niezbyt dużo jem:)

Witam serdecznie,

W jakim jesteś wieku?
Nie musisz się odchudzać.
Twoja masa ciała jest prawidłowa.

Jeśli chodzi o słodycze, to proponowałabym zdrowsze zamienniki i są to:
- galaretki owocowe
- kisiele (wyporcjowane), zdrowsze jeśli dodamy do nich np. starte jabłko
- batony zbożowe (typu muesli)
- sorbety owocowe
- koktajle mleczno-owocowe
- musy owocowe
- kakao na odtłuszczonym mleku
- cukierki na bazie słodzików
- lody śmietankowe (wyporcjowane) bez dodatków.
Nie polecam czekolad typu light - czasem zawierają nawet więcej kilokalorii niż czekolady tradycyjne.

Pozdrawiam