Kryzys w małżeństwie i myśli o samobójstwie

Przeżywam poważny kryzys małżeński. Jest źle, z żoną jesteśmy razem od ośmiu lat. Ze mną jest coraz gorzej. Często myślę o śmierci jako rozwiązaniu problemu, fantazjuję o sposobach samobójstwa, o tym co byłoby potem z moją rodziną, chyba próbuję się z tym oswajać, wiele szukam w internecie jak to zrobić skutecznie. Kiedy żona powiedziała, że chce odejść te myśli wzmogły się, wpadłem w melancholię, nawet idąc z psem na spacer potrafię rozmyślać, gdzie znajdę dobre drzewo żeby się powiesić....

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza PSYCHIATRY, który zaproponuje stosowne leczenie np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego. A w kryzysowej sytuacji - może Pan bezpośrednio pojechać do szpitala psychiatrycznego lub proszę wezwać pogotowie.