Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kryzys w małżeństwie po wielu latach pożycia

Co jakiś czas mój mąż , udowadnia mi ,że wszystko jest jego . Dawno temu mąż mnie zdradził sprowadzając do naszego- jego mieszkania dziwki . Nie odeszłam bo nie miałam dokąd a nasz syn właśnie zaczynał pierwszą klasę . Strasznie to przeżyłam . Rzuciłam się w wir pracy , poradziłam sobie . Gdy dostałam w nagrodę wycieczkę do Wietnamu , wyzwał mnie od najgorszych . Ale nie uległam pojechałam, strasznie zestresowana i przygnębiona. Ostatnio mnie wyzwał bo miał problemy w pracy .Co robić?
KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu

Zespoły otępienne a depresja

W przypadku chorzeń otępiennych, np. alzheimerem, nasilenie objawów może wystąpić na skutek depresji. O zależności między zespołami otępiennymi a depresją wypowiada się psychiatra Agnieszka Jamroży.

Witam!
Z tego co pani opisuję wynika ,że jest pani w sytuacji kiedy przemoc domowa w postaci psychicznego jest na porządku dziennym. Potrzeba jest pani porada terapeuty - psychologa,także ze względu na pani stan. Proszę nie zwlekać, w trakcie porady uzyska pani wsparcie i wiadomości jak postępować w sytuacji kryzysowej i jak zaradzić temu w przyszłości. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0

Dzień dobry. Z Pani opisu wynika, że regularnie doświadcza Pani przemocy psychicznej. Myślę, że warto popracować ze specjalistę nad znalezieniem przyczyn - dlaczego pozostaje Pani w takim związku? Pozdrawiam.

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy